W jaki sposób delikatna i lekka ścianka szklana z inteligentną folią w technologii rozproszonych polimerów ze zwykłego miejsca uczyni je wyjątkowym?

Największym problemem dla użytkownika pomieszczeń ze ściankami szklanymi z folią mleczną jest brak ich przeźroczystości. Z tego względu potencjalny klient wybiera pomiędzy przeźroczystymi ściankami szklanymi a ściankami szklanymi z folią mleczną klejoną na stałe. Nasz produkt, folia elektryczna na pilota z modułem pozwala na zmianę przeźroczystości szyby w jednym momencie, co nadaje pomieszczeniu wysublimowany styl glamour w domach, jaki i industrialny w biurowcach.

Dzięki opracowanej Technologii XXI w. „natychmiastowa” prywatność jest możliwa dzięki technice rozproszonych molekuł ciekłokrystalicznych. W ich naturalnym stanie, kiedy prąd jest wyłączony, ciekłe kryształy są rozrzucone losowo tworząc matowe, nieprzeźroczyste pole widzenia, co pozwala na pełną Prywatność. W czasie, gdy włączymy prąd elektryczny, ciekłe kryształy ustawiają się równolegle przepuszczając światło i tworząc klarowny przeźroczysty stan.

W jakich miejscach można zastosować inteligetną lekką ściankę szklaną?

Dom
Centrum handlowe
Biuro
Hala produkcyjna
Opieka zdrowotna
Szkoły / przedszkola dla dzieci
Centrum sztuki i kultury
Urzędy Państwowe