SYSTEMY_OKUC_DO_DRZWI_SZKLANYCH - ALGON: ścianki szklane Poznań

Przejdź do treści

Ściany szklane mogą oddzielić np. hol wejściowy, kantynę, biuro, salę konferencyjną, pasaż handlowy; indywidualnie na mniejsze i ciekawsze przestrzenie. W dowolny sposób, jak tylko sobie tego Państwo wyobrażą. Możliwości funkcjonalnego zastosowania są wprost nieograniczone. Stała jak i Przesuwna ściana szklana łączy najnowocześniejszą technikę podziału pomieszczeń z najwyższymi wymaganiami dotyczącymi zastosowanego materiału, architektury wnętrz i estetyki. Ścianki szklane  na Systemie DORMA wykonywane są ze szkła bezpiecznego, hartowanego, a grubość szkła użytego do realizacji projektu jest zależna od wielkości. Stosowane grubości szkła FLOAT to: 8 mm, 10mm lub 12mm. Sposób mocowania szkła jest ustalany indywidualnie z klientem, ale są to z reguły specjalistyczne listwy montażowe przeznaczone do tego celu o wysokości 40mm lub 100mm w Kolorach stali nierdzewnej lub aluminium anodowane. W typową ściankę wkomponowuje się z drzwi szklanych uchylnych lub przesuwnych. Drzwi wyposażamy w samozamykacz lub oś obrotu oraz stalowy pochwyt lub zamek z klamką i kontrolą dostępu.
Realizujemy Projekty takie jak galerie handlowe, salony sprzedaży, biurowce, przychodnie, oddziały banków oraz w domach i mieszkaniach Klientów prywatnych. Służymy pomocą przy tworzeniu nietypowych projektów.

Systemy okuć do drzwi szklanych

Systemy DORMA umożliwiają zbudowanie prawie każdej konstrukcji szklanej w sposób przejrzysty i elegancki. Bogata ilość okuć umożliwia dostosowanie projektu do każdego rozwiązania. Wysoka jakość materiałów oraz solidna konstrukcja jest gwarancją trwałości i niezawodności.
Studio RONDO
Studio CLASSIC
Studio GALA 2
Studio Arcos
Medio
Junior Offis
Junior Offis Classic
Arcos Offis
Specjalne zawiasy i akcesoria
SG
Beyond
Manet compact/concept
Tensor
Visur
RP
EA
Universal
Arcos universal
Wróć do spisu treści